© 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone

Strona stworzona przez Kobieca energia w biznesie

REGULAMIN  SKLEPU

REGULAMIN  WYPOŻYCZALNI

Facebook

Instagram

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Floriculture

JAK BĘDZIE PRZEBIEGAĆ NASZA WSPÓŁPRACA?

Druga rozmowa online lub wymiana mailowa służy podsumowaniu wszystkich szczegółów przedpodpisaniem umowy. Na tym etapie wprowadzamy poprawki i zamykamy budżet.

Podpiszemy umowę oraz pobiorę 25% zaliczki, która stanowi dla mnie zielone światło do działania.  Zabieram się za rezerwację dekoracji, zamówienie kwiatów i koordynację zespołu.  Pozostaje do Waszej dyspozycji przez następne miesiące.

KROK 7

KROK 6

PODSUMOWANIE

ODLICZANIA CZAS START!

Umówimy się na rozmowę online, podczas której omówimy wszystkie szczegóły i dopasujemy projekt do Waszych oczekiwań. Przyjmujemy ograniczoną liczbę zleceń, w związku z czym stawiamy na zaangażowanie dwóch stron. Spotkanie możesz umówić w dogodnym terminie klikając tutaj.

KROK 5

UMÓW SPOTKANIE

Analizuję Wasze pomysły, dopasowując je do budżetu oraz wizji wydarzenia.  Tworzę pełną wizualizację projektu wraz ze szczegółową wyceną.

KROK 4

INDYWIDUALNY PROJEKT

PRZYKŁADOWA WIZUALIZACJA

Zwróć szczególną uwagę na określenie budżetu i przesłanie kilku inspiracji - bez tych elementów nie jesteśmy w stanie stworzyć oferty szytej na miarę. Na podstawie briefu przygotuję się do spotkania online.

KROK 3

WYPEŁNIJ BRIEF

Wyślij zapytanie na adres ania@floriculture.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego. W odpowiedzi otrzymasz nasz ogólny cennik na 2024 rok oraz wszystkie szczegóły współpracy.

KROK 2

NAPISZ DO NAS!

Upewnij się, czy interesująca Cię data jest nadal wolna w oparciu 

o kalendarz dostępny poniżej.  Zajęte terminy aktualizujemy na bieżąco.

KROK 1

DOSTĘPNOŚĆ TERMINU

UMÓW SPOTKANIE

BRIEF

KALENDARZ

Pozwól nam stworzyć dekoracje, które Cię zaskoczą!

WASZE OPINIE

„Dekoracje i kompozycje kwiatowe wprawiły w zachwyt wszystkich naszych gości weselnych. Myśleliśmy, ze sprawa dekoracji będzie stresująca, ale dzięki Ani to była naprawdę prawdziwa przyjemność. Ania poradziła sobie ze wszystkim znakomicie, brała pod uwagę nasze prośby i dodawała od siebie dużo ciekawych pomysłów.”

 

Martyna

Współpraca z Anią od początku do końca była wzorowa - stały kontakt i zrozumienie sprawiło, że czuliśmy się zaopiekowani i wiedzieliśmy, że jesteśmy w rękach profesjonalistki. Klimat, który stworzyła Ania był dokładnie opracowany, przemyślany i wykonany z najwyższą starannością. Zarówno dekoracje miejsca ślubu cywilnego, jak i cała sala w pałacu odzwierciedlały marzenia.

 

Kasia

DISCO!

SNOW CASTLE