© 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone

Strona stworzona przez Kobieca energia w biznesie

REGULAMIN  SKLEPU

REGULAMIN  WYPOŻYCZALNI

Facebook

Instagram

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Floriculture

Dlaczego warto nam zaufać?

Aby Wasze przyjęcie pozostało na długo w pamięci Gości, dbamy o każdy najmniejszy szczegół. Współpracujemy

z wypożyczalniami i innymi podwykonawcami, aby świadczyć kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Możecie powierzyć nam wypożyczenie mebli, zastawy, tekstyliów, oświetlenia, nie zapominając o dekoracjach kwiatowych.

Przez miesiące poprzedzające przyjęcie jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji. Staramy się podpowiedzieć Wam sprawdzonych podwykonawców, czy podzielić się innymi trikami i patentami zebranymi podczas wielu sezonów pracy przy eventach. Wiemy z jak wieloma przygotowaniami wiąże się ten dzień, dlatego ostatnich poprawek dokonujemy maksymalnie dwa tygodnie przed imprezą. Umowa pokryje wszystkie nurtujące Was kwestie. 

Czy to podczas współpracy z Wedding Plannerami, czy salą, zadajemy mnóstwo pytań. Dbamy o to, aby w dniu wesela nie dać się zaskoczyć - pracujemy w oparciu o pieczołowicie skomponowane listy zadań. Stosujemy się do zasad panujących

w obiektach i dbamy o pozytywne relacje z branżą.

Nie lubimy nudy. Stale poszerzamy swoją wiedzę i poświęcamy dużo czasu na szukanie nieoczywistych rozwiązań.

Staramy się, aby każdy nasz projekt był inny od poprzedniego.

Jesteśmy otwarci na szalone pomysły i połączenia kolorystyczne.

Stara szkoła florystyczna to nie nasze klimaty.

SPÓJNA KONCEPCJA

DOBRA ATMOSFERA

PRACA ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM

 NOWOCZESNE PODEJŚCIE

Co nas wyróżnia?

FAQ

6. Co dzieje się z kwiatami po realizacji?

Wszystkie kwiaty cięte pozostają do Waszej dyspozycji. To Wy decydujecie co stanie się z nimi dalej. Podczas demontażu staramy się odzyskać jak najwięcej roślin, po uprzedniej selekcji. Układamy z nich niewielkie bukiety, które następnie możecie rozdać swoim Gościom, np. w trakcie poprawin lub zabrać je do domu, aby cieszyły oko jeszcze przez kilka dni. Wszystkie elementy wielorazowego użytku odzyskujemy i wykorzystujemy podczas kolejnych projektów. Jeśli nie macie potrzeby zachowania kwiatów, zabieramy je ze sobą i rozdajemy sąsiadom, znajomym i rodzinie, aby mogły dalej sprawiać przyjemność.

5. Jak wygląda montaż i demontaż dekoracji?

Czas montażu i demontażu zależy od zakresu dekoracji. Dobieramy liczebność zespołu w zależności od liczby zadań do wykonania na miejscu. Zazwyczaj zaczynamy tak wcześnie, jak tylko pozwala na to obiekt. Naszą pracę kończymy na ok. godzinę przed rozpoczęciem ceremonii. Dekoracje sprzątamy jak tylko Wasza zabawa dobiegnie końca - czasem o 4 nad ranem. Dostosowujemy się do zasad sal. Następnie w pracowni poświęcamy kolejne kilka godzin na dokładne czyszczenie naczyń i świeczników, segregacje odpadów i zwrot wypożyczonych dekoracji. Jak widzicie nasza praca to o wiele więcej szczegółów, niż mogłoby się wydawać :)

4. Nie mamy żadnego pomysłu na styl dekoracji, co w takim przypadku?

Zachęcam do bezpłatnej konsultacji online, podczas której w oparciu o szczegółowy wywiad podpowiem Wam jaka aranżacja pasuje do wnętrza, współgra z Waszymi charakterami i mieści się w budżecie.

Z przyjemnością zaaranżujemy tablicę powitalną, plan usadzenia Gości czy zapewnimy numery stołów, ale nie zajmujemy się wydrukami, ani projektowaniem papeterii. Chętnie polecimy Wam usługodawców, z którymi współpracowaliśmy przy poprzednich realizacjach.

3. Czy zajmujecie się również papeterią?

Jak najbardziej! Możecie dodawać dowolną liczbę dekoracji najpóźniej do 14 dni przed Waszą uroczystością. Jeśli chcecie z czegoś zrezygnować, również jest to możliwe w określonym w umowie zakresie.

2. Czy możemy modyfikować zakres dekoracji po podpisaniu umowy?

1. Co możecie dla nas zrobić poza dekoracjami z kwiatów?

Zajmujemy się kompleksową scenografią przyjęć, dlatego możecie powierzyć nam m.in.: wymianę krzeseł i stołów; dobranie tekstyliów (obrusy, serwety, bieżniki); wymianę zastawy stołowej (szkło, sztućce, talerze); zaaranżowanie strefy chillout (wypożyczenie mebli, elementów dekoracyjnych); instalację dekoracji podwieszanych (kompozycje suszone i żywe; girlandy świetlne; materiały) i wiele, wiele innych. Współpracujemy z licznymi wypożyczalniami w całej Polsce, dzięki czemu dysponujemy mnóstwem rozwiązań na każdą kieszeń.

Tworzymy aranżacje, które są opowieścią o Was

Chcesz oczarować swoich bliskich, ale nie wiesz jak zebrać pomysły w spójną całość?

Zależy Ci, aby Ten Dzień był dopracowany w każdym detalu?

Przekaż to zadanie w ręce profesjonalistów i celebruj miłość w wyjątkowym anturażu.

3.

PRACUJEMY Z RÓŻNORODNYM MATERIAŁEM

Dobierając materiał kwiatowy nie ograniczamy się wyłącznie do żywych kwiatów ciętych. W naszych aranżacjach często wykorzystujemy rośliny suszone, stabilizowane oraz doniczkowe. Pozwala to osiągnąć nieoczywisty efekt, który jednocześnie jest bardziej przyjazny środowisku.

4.

NIE STRASZNA NAM PRACA NA WYSOKOŚCIACH

Inspirują nas floryści z zagranicy, którzy często sięgają po to rozwiązanie, aby osiągnąć efekt wow. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie nie tylko podwieszenia z roślin, ale również materiałów, girland lub lampionów.

1.

PAMIĘTAMY O ŚRODOWISKU

Po demontażu segregujemy kompozycje, aby móc odzyskać

z nich jak najwięcej. Część roślin wykorzystujemy ponownie. Przebrane żywe kwiaty pozostawiamy do Waszej dyspozycji

w formie bukietów, suszymy, kompostujemy.

2.

KORZYSTAMY Z TEGO CO NAJLEPSZE LOKALNIE

W sezonie w większości używamy kwiatów z polskich upraw. Współpracujemy z organicznymi farmami i lokalnymi dostawcami. Lubimy jednak sięgać po wyjątkowe odmiany, często dostępne wyłącznie z importu.